O Kancelarii

Ewelina Godzik 1
Zrozumienie, Rzetelność, Skuteczność

Rozwiązania prawne dostosowane do potrzeb Klienta

Jestem radczynią prawną prowadzącą od 2017 r. własną Kancelarię Prawną, w ramach której świadczę pomoc prawną w różnych dziedzinach prawa zarówno klientom biznesowym, jaki i indywidualnym.

Najlepsze i elastyczne rozwiązania prawne dostosowane do Twoich potrzeb

Studia prawnicze ukończyłam z wyróżnieniem na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Następnie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu radcowskiego zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez współpracę z Kancelariami Prawnymi  we Wrocławiu, w ramach której prowadziłam sprawy z zakresu prawa budowlanego, transportowego, świadczyłam pomoc prawną podmiotom udzielającym świadczeń medycznych oraz prowadzącym działalność gospodarczą w branży produkcyjnej i usługowej, ale również pomagałam klientom indywidualnym w sprawach cywilnych i rodzinnych, m.in. dotyczących zniesienia współwłasności, w sprawach o zachowek, o podział majątku wspólnego, w sprawach rozwodowych, czy też o ustalenie kontaktów z dzieckiem.

Obszar mojej praktyki to sprawy z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, budowlanego, rodzinnego, prawa cywilnego i prawa spadkowego. 

W gąszczu przepisów dostrzegam człowieka, jego potrzeby i emocje

Świadczę również stałą obsługę prawną dedykowaną przedsiębiorcom oraz oferuję pomoc frankowiczom w sprawach o unieważnienie umów kredytowych, z uwzględnieniem tendencji i kierunków orzeczniczych w problematyce kredytów powiązanych z walutami obcymi.

W swojej  działalności kieruję się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta, co pozwala dostosować świadczone usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań. W codziennej praktyce prezentuje wysoki poziom zaangażowania i skrupulatność oraz zapewniam Klientom dyskrecję i zaufanie.

Zależy mi na dynamicznym rozwoju oraz udzielaniu kompleksowego wsparcia, dlatego nieustannie poszerzam swoje kompetencje, a także na bieżąco aktualizuję wiedzę z zakresu zmian zachodzących w obowiązującym prawie.

Prywatnie jestem miłośniczką książek kryminalnych oraz amatorskiego biegania i jazdy na nartach.

To Top